Sestava ponorného čerpadla Calpeda SDF, frekvenčního měniče Sub Drive, tlakového čidla a tlakové vyrovnávací nádrže o objemu 18l Vám zajistí konstantní tlak při zásobování vodou domů, zahrad, zemědělských usedlostí, požárních hydrantů v objektech hotelů, průmyslu a technologií výroby.

SDF
Ponorná čerpadla s radiálním plovoucím oběžným kolem a přední třecí deskou určená pro 4” vrty (DN 100), vybavená vnějším pláštěm AISI304 z nerezové oceli a tělesy článku z norylu. Díky této konstrukci a pečlivému výběru materiálů zajišťují čerpadla vysokou spolehlivost provozu, dokonce i v případě příměsi písku.

SubDrive
Regulátor konstantního tlaku poskytuje konstantní tlak kontinuálním nastavováním rychlosti čerpadla tak, aby byly splněny požadavky na potřebu vody. Namísto vyprazdňování a plnění velké nádrže čerpá systém SubDrive více nebo méně vody dle potřeby.

Pracuje s třífázovými motory FranklinElectric 3x230V, 60HZ, krytí IP 23, vysoký startovací moment, plynulý chod, měkký start. Napájení čerpadla ze sítě 230V.

Technologie Smart Reset mapuje dostatečné znovunaplnění vody ve studni před startem čerpadla.