Počátky naší firmy sahají do roku 1992, kdy jsme zvolili takovou činnost, která korespondovala s požadavky a zaměřením regionu, tedy zemědělstvím. Získali jsme regionální zastoupení firmy Sigma Olomouc na závlahové systémy a čerpadla a zastoupení celé řady dalších výrobců čerpadel, příslušenství a náhradních dílů. Další činností byl prodej osiv a na doplnění prodej malé zemědělské a zahradní mechanizace.

V roce 1995 jsme začali vyrábět dle vlastních návrhů laminátové bazény, které jsou prostřednictvím montážních firem dodávány do celé ČR. Také se zabýváme prodejem a montáží veškeré bazénové technologie a příslušenství.

V současné době jsme schopni dodat čerpadla od jakéhokoliv výrobce všech konstrukcí a výkonů s pohonem elektro, benzin, diesel, traktor od domácích vodáren přes průmyslová čerpadla až po zemědělství včetně zajištění instalace a technické konzultace.

Dále zajišťujeme projekty a dodávku výsuvných závlah “pod trávník” pro rodinné domy, veřejná prostranství, sportovní hřiště a golfová hřiště od firem TORO, HUNTER, RAINBIRD, CLABER.

Částečně dovážíme ze Španělska a Itálie a vyrábíme velkoplošné závlahy ( ALDOMA, CHAMSA ) pro zemědělce, lesní školky, zahradnictví atd.

Mimo toto dodáváme a montujeme mikrozávlahy do foliáků a skleníků. V našem obchodě pak můžete získat osiva, hnojiva, substráty, postřikovače (PUK, SIME, RIEGOS COSTA … ), rosiče, sekačky, vertikutátory, křovinořezy, pily, plotové nůžky atd. firem ALKO, SOLO, BOSCH, WOLF, BRILL, HONDA, HECHT, ECHO atd, hadice všech typů a rozměrů PVC, PE, EPDM, NBR, kompletní sortiment fitinek ( mosaz, pozink ), PPS tvarovky pro PE trubky v rozměrech 20 – 90mm.

Dále nabízíme možnost dodávky a instalace folií EPDM od firmy FIRESTONE pro zahradní jezírka, revitalizace požárních nádrží či akumulační nádrže v zemědělství a průmyslu.